• 27 Lis 2012 /  Štěňátka - vrh D Komentáře jsou zakázány

  DIRK – v novém domově  _DSC0058_01
  Dirk je zdravý veselý pejsek. Má standardně rozložené znaky, kvalitní srst, v dospělosti to bude mohutnější pes. Je velmi temperamentní, snadno se učí, nezapře svého dědečka Gara z Dašického zátiší. Bude vhodný pro zájemce o výcvik, vystavování, ale i jako výborný kamarád.   Další fota ZDE a ZDE

  DILBERT – v novém domově


  _DSC0402_01

  Pejsek má nádhernou širokou hlavičku, je nejvíc podobný svému tatínkovi.  Je velmi kontaktní a hravý. Má silně vyvinutý kořistnický pud, nové hračky zatáhne do boudy a tam je zabíjí. V dospělosti nebude žádný drobeček, už teď je vidět, že bude dobře stavěný.

  DERRY – v novém domově


  _DSC0451

  Vínový pejsek má standardní rozložení znaků, je  pěkně vybarvený. Je to neskutečný mazel, asi největší z pejsků.

  DAFNÉ – v novém domově


  _DSC0391_01

  Dafné se narodila jako největší z celého vrhu. Má standardní rozložení znaků. Je to zvídavá, živá fenečka, která nesmí chybět u žádné lumpárny.

  DRINA – v novém domově

  _DSC0409

  Drina je trochu drobnější než Dafné,  má  standardně rozložené znaky, mohla by být vhodná i pro zájemce o výstavy. Zpočátku  se zdála  trošku zakřiknutá, ale přešlo ji to :-) , je z ní řádné chodské štěně.

  DEBORAH – v novém domově


  _DSC0426

  Debbie je taková správně střelená chodská holka – je nejvíc slyšet, vidět, první utekla z ohrádky… Bude vhodná pro aktivní páníčky. V dospělosti bude zřejmě velmi podobná mamince – jak povahou, tak vzhledem.

  DAGOBERT  – v novém domově


  _DSC0458_01


  Bertík je mazlivý kontaktní pejsek, v lumpárnách se nenechá zahanbit svými sourozenci. V dospělosti bude zřejmě hodně podobný mamince.

  DRAKE – v novém domově  _DSC0443_01

  Pejsek má krásnou širokou hlavičku, silnou kostru, nebude to žádný drobeček. Je stejně jako sourozenci hravý, zvídavý a čilý.

  DORIAN – v novém domově  _DSC0437_01


  Bílý pejsek je velký bojovník – narodil se jako nejmenší, ale měl velmi silnou vůli žít. S naší pomocí dohnal své sourozence. Je nebojácný, od svých trochu větších sourozenců si nic nenechá líbit. V dospělosti bude velmi podobný své mamince.

  Všechna štěňátka jsou plně socializovaná, vyžadují kontakt s lidmi.  Jsou velmi zvídavá, hravá a temperamentní.


  Napsal iva v 11:30

Comments are closed.